חשמלאי בגבעתיים – איפה אתה בשנת 2021?

חשמלאים בתל אביב

מרבית תקלות החשמל הביתיות אינן דורשות הכשרה רבה ונראה שמישהו יכול לטפל בהן. אבל במציאות זה לא ממש נכון. מלבד החוק האוסר על סחר בחשמל ללא רישיון, עבודה עם חשמל עלולה להיות מסוכנת ביותר וללא רישיון מתאים לא תהיה כל אחריות לכך וכמובן זה מסכן חיי אדם.

חשמלאי בגבעתיים בשנת 2021 אילו עבודות חשמל תוכלו לקבל?

תקלות קטנות ועבודות חשמל בעיר גבעתיים הם הלחם והחמאה היומי עבור חשמלאים, אך מה קורה כאשר מתרחשות תקלות מורכבות יותר? הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לך הוא להעסיק חשמלאי שלא יודע לזהות את שורש הבעיה ולטפל בה מיד מבלי להזדקק למספר אנשי מקצוע. לעתים קרובות אנו נתקלים בתקלות חשמל אשר פני השטח שלהן נראים פשוטים ומורכבים.

פרויקט התקנת לוח חשמל – מערכת חשמל חדש

בדרך כלל כשעוברים לדירה חדשה או משפצים דירה קיימת, האדריכל והקבלן לא חושבים הרבה על התכנון הנכון של מערכת החשמל כאשר הסיבה אינה עצלות, אלא אי הבנה עמוקה במערכות החשמל. חשמלאי בגבעתיים אמור להכיר את תשתית החשמל של העיר ויכול לתכנן את מערכת החשמל החדשה שלכם באופן המנצל את צריכת הבית שלכם בצורה הטובה ביותר לצד יעילות אנרגטית שתחסוך לכם כסף רב!

החלפת דוד חשמל ע"י חשמלאי בגבעתיים

כמה חברות דודים כוללות התקנה במחיר שלהן, ולכן תהליך החלפת הדוד או החלפת גוף החימום בדוד יתחיל ויסתיים כרגיל. חשמלאי המומלץ להחליף את הדוד בגבעתיים יכול גם לעזור לכם במפלס החשמלי להחלפת הדוד, לבדוק את החשמל שמגיע לדוד ואת השקע אליו יחובר הדוד החשמלי. היו כמה מקרים שבהם הדוד קצר את כל הבית בגלל תקלות חשמל אשר לרוב מלוות בעומס חשמלי שהוחזק במקום וגרם למקלחות קרות.

מעבר מחיבור חד פאזי לתל פאזי

החלפת שקע חשמל – מרבית הבתים בישראל מחוברים לחיבור חד פאזי (25 אמפר) אשר עם הזמן נהיה חלש מדי עבור כל מוצרי החשמל – במקרים מסוימים שווה לשקול מעבר והגדלה לחיבור תלת פאזי, מוזמנים לקרוא את המאמר בנושא מה שווה יותר? תלת פאזי 25 או 40.

התקנת מאווררי תאורה ותקרה

כלפי חוץ, הדבר נחשב להתקנה קטנה ופשוטה, אך התקנה לא נכונה של מוצרי חשמל כאלה עלולה להוביל להוצאות כספיות במקרה הטוב ולפגיעה פיזית במקרה הרע. חשמלאי בגבעתיים יוודא כי מוצר החשמל שרכשתם באמת מתאים לכם ולחלל בו יותקן ויתקין אותו בבטחה עם אחריות התקנה מלאה.

למאמר בנושא איך לעשות נקודת חשמל חדשה? מוזמנים להקליק ולקרוא את המדריך השלם לשנת 2021 אך כמובן להיזהר.

התקנת חוטי חשמל לפי צבעים

ישנה חשיבות לכל חוט חשמל החל מהיכן מגיע ולאן אמור לעבור, לצבעי חוטי החשמל ישנה חשיבות ולא סתם הם הנם מסומנים בצבעים בוהקים, חשמלאי בגבעתיים מוסמך אמור לזהות את צבעי חוטי החשמל ולהתאים אותם למקור הרלוונטי עבורם.

אזורי שירות חשמלאי נוספים:

אנו מספקים עבודות ותיקוני חשמל בערים נוספות באזור המרכז ונהנים לקריאות גם בנושא חשמלאי בראשון לציון, חשמלאי בתל אביב, חשמלאי בגבעתיים, חשמלאי מוסמך במרכז, חשמלאי ברמת גן, חשמלאי מוסמך בחולון ועוד.

להצעת מחיר צרו קשר

מאמרים מקצועיים נוספים